Змагання з футзалу серед збірних команд факультетів КНУ ім. Т. Шевченка

З 04.10.2016 по 27.10.2016 р. у Навчально-спортивному комплексі КНУ ім.Т. Шевченка проходили змагання з футзалу серед збірних команд факультетів КНУ ім. Т. Шевченка. У змаганнях приймали участь 19 команд(збірні факультетів). В 1-ій групі місця були зайняті таким чином:
  1. Економічний ф-т
  2. Мех.-мат. ф-т
  3. ІМВ
  4. Юридичний ф-т
  5. ННЦ «Інститут біології»
  6. Географічний ф-т
  7. Ф-т комп’ютерних наук та кібернетики
У цій групі з першої гри лідерство захопили гравці збірної команди Економічного факультету, які за підсумком усіх матчів зайняли перше місце. Друге місце посіла команда Мех.-мат. факультету, яка продемонструвала непогану командну гру. За третє місце вели боротьбу команди ННЦ «Інститут біології» та ІМВ. В підсумку третє місце посіла команда збірної ІМВ, хоча збірна команда ННЦ «Інститут біології» вела дуже непогану гру. Команди, які посіли перші три місця у групі, виходять напряму на Кубок Ректора. У 2-й групі місця були розподілені таким чином:
  1. ФРЕКС
  2. Фізичний ф-т
  3. ННІ «Інститут геології»
  4. ІВТ
  5. Хімічний ф-т
  6. Інститут філології
У 2-й групі цікаво проходило протистояння на майданчику між збірними командами ФРЕКСу та Фізичного ф-ту. Гра закінчилися з рахунком 0-0, команди продемонстрували жагу до перемоги, гравці показали свої найліпші ігрові якості. В підсумку ці дві команді посіли перше і друге місце у цій групі. На третє місце вийшла збірна команда ННІ «Інститут геології», що дає їм право зіграти у стиковому матчі за вихід у Кубок Ректора з командою, яка посіла третє місце у третій групі. У 3-й групі місця були розподілені таким чином:
  1. Філософський ф-т
  2. Ф-т соціології
  3. ФІТ
  4. Історичний ф-т
  5. Інститут журналістики
  6. Ф-т психології
У 3-й групі стабільну гру та результат показала збірна команда філософського ф-ту, яка після поразки збірній команді ФІТу з рахунком 1-8 нікому не поступилася та зайняла перше місце у своїй групі. Друге місце посіла збірна команда Ф-ту соціології, яка стала відкриттям турніру. Гравці команди продемонстрували «бійцівській дух» і бажання до перемог. Третє місце посіла збірна команда ФІТ, яка в минулому році посіла перше місце у своїй групі та виграла Кубок Ректора. Збірна команда ФІТ буде грати за вихід у Кубок Ректора з ННІ «Інститут геології». Стикова гра за вихід у Кубок Ректора між збірними командами ФІТ і ННІ «Інститут геології» відбудеться 01.11.2016 р. о 16.00 в Навчально-спортивному комплексі КНУ ім.Т. Шевченка.