Змагання з футзалу у рамках Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників

З 6-го по 10-е лютого 2017 р. у Навчально-спортивному комплексі КНУ імені Тараса Шевченка  у рамках Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників проходили змагання з футзалу. У турнірі участь наступні команди:
  1. Збірна команда кафедри фізичного виховання та спорту
  2. Збірна команда філософського та психологічного ф-тів
  3. Об’єднана команда ННІ ін-т. Геології, Механіко-математичного ф-ту та ф-ту комп’ютерних наукк та кібернетики.
Турнір проводився за коловою системою. Після цього дві перших команди грали у фіналі. Першими на спортивний майданчик  вийшли команди  філософського і психологічного  ф-тів та об’єднана збірна ННІ ін-т.Геології, мех.-мат. ф-ту і ф-ту комп’ютерних науктакібернетики. На початку гри рахунок відкрили гравці команди філософського та психологічного ф-тів , але в середині першого тайму їхні суперники вирівняли гру. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0. У другому таймі на майданчику точилася рівна боротьба з великою кількістю гольових моментів, але більше пощастило гравцям команди філософського і психологічного ф-тів і вони відзначилися забитим голом вдруге. Рахунок став 2:0 на їхню користь. Після пропущеного м’яча команда ННІ ін-т.Геології, , мех.-мат. ф-ту і ф-ту комп’ютерних наукта кібернетикивзяли хвилинну перерву. Після тайм-ауту гравці об’єднаної команди почали підключати до своїх атак воротаря і їм таки вдалося зрівняти рахунок. Гра закінчилася з нічийним рахунком 2:2.У другому матчі турніру зустрічалися команди кафедри фізичного виховання та спорту з об’єднаною збірною ННІ ін-т. Геології. , мех.-мат. ф-ту і ф-ту комп’ютерних наукта кібернетики. В середині першого тайму рахунок відкрили гравці кафедри, але наприкінці тайму вони припустилися помилки і футболісти об’єднаної команди зрівняли рахунок. У другому таймі гравці об’єднаної команди змогли вийти вперед – рахунок став 2:1 на їхню користь, але гравці кафедри змогли проявити свій спортивний характер і наприкінці матчу зрівняли рахунок. Отже, гра закінчилася з нічийним рахунком 2:2.В останньому матчі колового турніру зустрілись збірні команди кафедри фізичного виховання та філософського і психологічного ф-тів . У цій зустрічі  вирішувалась путівка до фінального матчу. Гра проходила у гострій напруженій боротьбі. Гравці обох команд мали багато можливостей щоб забити м’яч у ворота суперника. Але арбітр матчу в основний час гри зафіксував нічийний рахунок 1:1. За регламентом змагань команди пробивали по три шестиметрові удари. Фортуна була на боці гравців кафедри і вони перемогли з рахунком 3:2. Таким чином до фіналу вийшли команди кафедра фізичного виховання та спорту і об’єднана збірна ННІ ін-ту Геології, , мех.-мат. ф-ту і ф-ту комп’ютерних наукта кібернетики. І знову, як і в попередньому матчі в основний час гравці обох команд не виявили переможця, основний час матчу закінчився  з нічийним рахунком 1:1. У «футбольній лотереї» , яка складалась з 3-х шестиметрових ударів-пенальті, з рахунком 2:1 виборола перемогу об’єднана команда ННІ ін-ту Геології, , мех.-мат. ф-ту і ф-ту комп’ютерних наукта кібернетики. Друге місце посіла команда кафедри фізичного виховання та спорту, а третє місце збірна ф-тів філософії і психології. Усі команди були нагороджені дипломами. Нагородження проводили дворазова олімпійськачемпіонка, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу, професорКочергіна Т.І. та заступник голови профспілок КНУ імені Тараса Шевченка доцент ННІ ін-ту Геології Чомко Д.Ф.