Змагання з футзалу в рамках Спартакіади Голосіївського району серед збірних команд професорсько-викладацького складу

22 березня 2017 р. в приміщенні спортивного комплексу НУХТ проводились змагання з футзалу в рамках Спартакіади Голосіївського району серед збірних команд професорсько-викладацького складу ВНЗ III-IV рівня акредитації.

В турнірі приймали участь збірні команди НУХТ, НУБіП, КНУ ім. Шевченка. Змагання проводилися за коловою системою. В першій грі зустрічались збірні команди КНУ ім. Шевченка та команда НУБіП. Гра завершалась з рахунком 2:6 на користь НУБіП. У збірній команді КНУ ім. Шевченка забитими м’ячами відзначились Мороз В. та Широков Б.

У другому матчі гравці збірної викладачів КНУ ім. Шевченка грали з збірною викладачів НУХТ. Гра закінчилася з рахунком 3:4 на користь збірної НУХТ. В цьому матчі гравець збірної КНУ ім. Шевченка О. Красновський зробив хет-рик.

Таким чином збірна команда викладачів КНУ ім. Шевченка посіла третє місце. Друге місце посіла збірна команда НУХТ. Перше місце здобула збірна команда НУБіП.

В складі збірної грали:

Сахаров К. – кафедра фіз. вих.

Крамаренко В. - кафедра фіз. вих.

Давиденко М. - кафедра фіз. вих.

Мороз В.- кафедра фіз. вих.

Гопанчук О. - кафедра фіз. вих.

Воронков К.- кафедра фіз. вих.

Здоренко С. - кафедра фіз. вих.

Красновский О. – ф-т соціології

Батрименко О. – філософський ф-т