змагання з настільного тенісу ХІІІ літньої Універсіади м Києва

6 та 10 квітня 2017 року в спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувалися змагання з настільного тенісу ХІІІ літньої Універсіади м Києва. В чоловічих змаганнях прийняли участь  40 учасників, в жіночих – 37 учасниць. Змагання складалися з особистих і парних зустрічей. Від Київського національного університету імені Тараса Шевченка виступали дві команди в складі Атаманчука Д.(екон.ф-т), Платханова А.(ф-т комп.наук та кіб.), Стеценко А.(ф-т комп.наук та кіб.), Цилюрик М.(екон.ф-т), Капелюшної В.(ІМВ), Сакович М.(екон.ф-т), Ванієва П.(ВІКНУ), Купрінчука В.(ФРЕКС). Найвище місце серед представників нашого університету посіла студентка І курсу ІМВ Капелюшна Вікторія(6 місце). Кількість учасників: чоловічі змагання – 40 учасників(20 команд);                                      жіночі змагання – 37 учасників(19 команд). Результати змагань: КНУ імені Тараса Шевченка-1 - чоловіки – 8-9 місце, жінки – 10 місце.                                       КНУ імені Тараса Шевченка-2 – чоловіки – 12 місце, жінки – 6 місце. Склад команди:  КНУ імені Тараса Шевченка -1 – Атаманчук Д.(екон.),                                                                                             Платханов А.(кіб.),                                                                                             Стеценко А.(кіб.),                                                                                             Цилюрик М.(екон.).                                КНУ імені Тараса Шевченка -2 – Ванієв П. (ВІКНУ),                                                                                             Купріянчук В.(ФРЕКС),                                                                                             Капелюшна В.(ІМВ),                                                                                             Сакович М.(енон.).