змагання з плавання серед факультетів

В останні дні березня в басейні КНУ імені Тараса Шевченка відбулися щорічні змагання з плавання серед факультетів. В змаганнях прийняло 162 студента, також один аспірант географічного факультету – Пилипюк Андрій, що також приємно!!!. В програмі змагань були дистанції 50метрів всіма стилями (вільний, брас, батерфляй, на спині та естафетне плавання 4Х50 метрів). Найкращі результати показали в своїх підгрупах: ННЦ «Інститут біології», Фізичний факультет та факультет інформаційних технологій (останній набрав найбільшу кількість очок), на других місцях факультети Комп’ютерних наук та кібернетики, ФРЕКС та соціології, на третіх позиціях географічний факультет, ІВТ та історичний факультет. Протягом 3 років найбільшу кількість студентів-плавців представляють факультети:  Комп’ютерних наук та кібернетики, ННЦ «Інститут біології» та ФІТ. Найкращі результати серед дівчат показали студентки – Назаренко Валерія (ФІТ, 2 курс) – 2 перших місця, Вяльцева Антоніна (фізичний факультет, 2 курс) – 4 других місця, Королінська Анна (ІВТ, 1 курс) – 1 перше місце та 3 третіх місця, Калашнікова Вікторія (факультет соціології, 4 курс) – 1 третє місце. Серед юнаків найкращім був володар 15 вищих досягнень України серед юнаків, майстер спорту України Підвальний Ілля (ФРЕКС, 2 курс) – 3 перших місця, Коваль Микола (ННЦ «Інститут біології», 2 курс) – 1 перше, 1 друге місце, Волинець Микола (ФІТ, 1 курс) – 1 друге, 1 третє місце, Петришин Денис (фізичний факультет, 4 курс) – 1 друге місце та Чорний Ігор (фізичний факультет, 4 курс)  і Бартенев Олександр (фізичний факультет, 2 курс) – по 1 третєму місцю.    Вітаємо переможців та призерів змагань!!!       Попереду Всеукраїнська Універсіада з плавання, яка пройде у місті Києві з 22- 24 квітня 2017 року в басейні КПІ імені Сікорського. Запрошуємо групу підтримки вболівати за наших студентів!!!