Змагання з плавання серед професорсько-викладацького складу Закладів вищої освіти Голосіївського району міста Києва

Командна першість:
  1. КНУ- ІУДОУ ім.Т.Шевченка - 133оч.
  2. НУБІП України - 82оч
  3. НАСБУ                             - 69оч.
  4. НУХТ - 20оч.
ПВНЗ-КМУ                                       - 20оч.   Серед факультетів:
  1. Кафедра фіз. вих. НСК – 102        ВІКНУ                  – 20
  2. Інститут УДОУ- КНУ   – 88           Фізичний              – 18
  3. Ф-т. психології      – 41         Географічний     – 13
  4. ФРЕКС – 37         11. Хімічний ф-т.     – 10
  5. Ф-т. соціології  – 31
  6. ННЦ біології              – 27
  7. Мех.-Мат              – 23
  Всього учасників: 44 осіб, жінки – 16 осіб; чоловіки – 28 особи.           Головний суддя змагань,                                                     суддя НК категорії                                                                   Насонов В.Д.               Головний секретар змагань,         суддя І категорій                                                                      Юрчук К.О.                                                                         Змагання проходили 29 листопада 2017 року в басейні спорткомплексу          НСК КНУ імені Тараса Шевченка. КНУ – ІУДОУ:                   НАСБУ:                              НУБіП:
  1. Глушенко І. – 20 оч.   Мазука Д. – 14оч.          1. Костенко М. – 5оч.
  2. Красовская Г. – 18 оч. Рассипленков О. – 18оч.  2.Паламарчук І. – 18оч.
  3. Гергілюк Т. – 20 оч.     Заграй Ю. – 15оч.           3. Матвієнко М. – 13оч.
  4. Жиленко М. – 20 оч.         Мятіш О. – 8оч.             4.Крупка В’ячеслав – 18оч.
  5. Іванушкін Є. – 20оч                          Вербицький С. – 12оч.
  6. Ужвенко К. – 16оч.
  7. Ковальчук В. – 17оч.
  8. Дорохов М. – 20оч.
  9. Корнієнко О. – 20оч.
  10. Дубровінский Г. – 18о
                                                             НУХТ: 1.Міцкевич Н. – 20оч.   Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація Відділ у справах сімї, молоді та спорту

Київський національний університет

 ім. Тараса Шевченка

Протокол

Спартакіада з плавання «Бадьорість та здоров’я»

серед професорсько-викладацького складу

вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації  Голосіївського району м. Києва СПАРТАКІАДА КНУ імені Тараса Шевченка.   07 листопада 2018р.                              Басейн КНУ ім. Т.Шевченка-25м.  
Зайняте місце П.І.Б. ВНЗ   Рік нар-ння Результат Очки Очки КНУ
  50м в/стиль – жінки _60-64р.  
1 Бондаренко Тетяна КНУ фізичний 1956 1.46.84 - 10
  50м в/стиль – жінки _45-54р._  
1 Глушенко Інна КНУ каф.фіз.вих. НСК 1970 33.56 10 10
2 Красовська Галина КНУ каф.фіз.вих. НСК 1969 40.67 8 8
3 Ракша Діана КНУ ФРЕКС 1970 47.47 - 7
4 Олейник Оксана КНУ соціології 1972 1.00.76 - 5
50м в/стиль – жінки _25-34р.  
1 Гергилюк Тетяна КНУ ННЦ біології 1987 40.53 10 10
            50м Брас – жінки _60-64р.  
1 Міцкевич Наталія КНУ каф.фіз.вих. НСК 1954 1.14.28 10 10
  50м Брас – жінки _55-59р.  
1 Козятек Альвіна КНУ каф.фіз.вих. НСК 1962 58.87 - 10
2 Тараненко Адела КНУ ФРЕКС 1962 1.37.87 - 8
  50м Брас – жінки _45-54р.
1 Красовська Галина КНУ каф.фіз.вих. НСК 1969 56.64 10 10
2 Олейник Оксана КНУ соціології 1972 59.58 - 8
3 Водянюк Марина КНУ ННЦ біології 1973 1.07.87 - 7
4 Ракша Діана КНУ ФРЕКС 1970 1.08.56 - л
5 Циба Олена КНУ ФРЕКС 1969 1.12.82 - 5
  50м Брас – жінки _35-44р.  
1 Левчик Валентина КНУ хімічний 1976 1.05.57 - 10
2 Косик Оксана КНУ ННЦ біології 1975 1.07.50 - л
  50м Брас – жінки _25-34р.  
1 Гергилюк Тетяна КНУ ННЦ біології 1987 45.91 10 10
    50м на спині – жінки _60-64р.
1 Міцкевич Наталія НУХТ 1954 1.12.13 10 -
2 Максимова Наталія КНУ 1952 1.35.07 - 10
3 Хмелюк Надежда КНУ 1945 2.22.44 - 8
              50м на спині – жінки _45-54р.  
1 Глушенко Інна КНУ каф.фіз.вих. НСК 1970 40.03 10 10
2 Ракша Діана КНУ ФРЕКС 1970 1.07.15 - 8
  50м в/стиль – чоловіки _65р. і старше.
1 Дорохов Миколай КНУ ВІКНУ 1950 44.18 10 10
2 Кривдик Володимир КНУ фізичний 1950 57.77 - 8
3 Крупка В’ячеслав НУБіП 1949 59.41 8 -
  50м в/стиль – чоловіки _60-64р._  
1 Жиленко Микола КНУ психологія 1955 35.25 10 10
2 Жуков Віктор КНУ соціології 1957 39.63 - 8
3 Дубровінский Георгій КНУ психологія 1958 40.15 8 7
4 Федоренко Анатолій КНУ каф.фіз.вих. НСК 1958 43.67 - л
  50м в/стиль – чоловіки _55-59р._  
1 Корнієнко Олексій КНУ психологія 1961 37.29 10 10
2 Бортник Сергій КНУ географічний 1961 42.71 - 8
  50м в/стиль – чоловіки _45-54р.  
1 Білозьоров Володимир ПВНЗ КМУ 1966 31.03 10 -
2 Рассипленков Олександр НАСБУ 1965 31.16 8 -
3 Сидоров Микола КНУ соціологія 1972 38.40 - 10
4 Мазука Дмитро НАСБУ 1972 40.03 7 -
5 Матвієнко Михайло НУБіП 1965 40.46 5 -
6 Вербицький Сергій НУБіП 1965 41.23 4 -
      50м в/стиль – чоловіки _35-44р.  
1 Іванушкін Євгеній КНУ ІУДОУ 1976 27.97 10 10
2 Ужвенко Костянтин КНУ каф.фіз.вих. НСК 1976 29.66 8 8
3 Ковальчук Вадим КНУ каф.фіз.вих. НСК 1977 31.02 7 7
4 Костенко Микола НУБіП 1976 39.40 5 -
5 Запотоцкий Сергій КНУ географічний 1976 41.14 - 5
50м в/стиль – чоловіки _25-34р.  
1 Шабельний Ярослав КНУ ІУДОУ 1988 26.20 10 10
2 Фурсенко Сергій КНУ ІУДОУ 1993 27.34 8 8
3 Клімчук Тарас КНУ Мех.-мат. 1990 36.51 - 7
4 Заграй Юрій НАСБУ 1993 37.41 7 -
  50м Брас – чоловіки 65р. і старше.    
1 Крупка В’ячеслав НУБіП 1949 1.21.23 10 -
  50м Брас – чоловіки _60-64р._
1 Дубровінский Георгій КНУ психологія 1958 45.54 10 10
2 Жиленко Миколай КНУ   психологія 1955 47.66 - л
3 Федоренко Анатолій КНУ каф.фіз.вих. НСК 1958 56.03 - 8
50м Брас – чоловіки _55-59р.
1 Паламарчук Ігор НУБіП 1962 48.82 10 -
2 Матяш Олег НАСБУ 1963 1.03.31 8 -
  50м Брас – чоловіки _45-54р.  
1 Білозьоров Володимир ПВНЗ КМУ 1966 40.50 10 -
2 Вербицкий Сергій НУБіП 1965 44.62 8 -
3 Мазука Дмитро НАСБУ 1972 47.78 7 -
  50м Брас – чоловіки _35-44р.  
1 Ковальчук Вадим КНУ каф.фіз.вих. НСК 1977 37.48 10 10
2 Кізілов Олексій КНУ ІУДОУ 1977 39.22 8 8
  50м Брас – чоловіки _25-34р.  
1 Фурсенко Сергій КНУ ІУДОУ 1993 35.23 10 10
2 Висоцкий Михайло КНУ ФРЕКС 1984 52.62 - 8
  50м на спині – чоловіки _65р. і старше.  
1 Дорохов Микола КНУ ВІКНУ 1950 1.01.11 10 10
  50м на спині – чоловіки _60-64р._
1 Жиленко Миколай КНУ   психологія 1955 48.56 10 10
2 Федоренко Анатолій КНУ каф.фіз.вих. НСК 1958 1.03.91 - 8
  50м на спині – чоловіки _55-59р.  
1 Корнієнко Олексій КНУ психологія 1961 48.51 10 10
2 Паламарчук Ігор НУБіП 1962 59.00 8 8
  50м на спині – чоловіки _45-54р.  
1 Рассипленков Олександр НАСБУ 1965 40.73 10 -
2 Матвієнко Михайло НУБіП 1965 49.84 8 -
  50м на спині – чоловіки _35-44р.  
1 Іванушкин Євгеній КНУ ІУДОУ 1976 32.39 10 10
2 Ужвенко Костянтин КНУ каф.фіз.вих. НСК 1976 34.78 8 8
3 Кізілов Олексій КНУ ІУДОУ 1977 36.60 7 7
  50м на спині – чоловіки _25-34р.  
1 Шабельний Ярослав КНУ ІУДОУ 1988 30.22 10 10
2 Заграй Юрій НАСБУ 1993 47.63 8 -
3 Клімчук Тарас КНУ Мех.-мат. 1990 1.03.17 - 8
  Естафета 4x25 в/стиль  
1 Кізілов Олексій – 41р. Фурсенко Сергій – 25р. Ужвенко Константин – 42р. Іванушкін Євгеній – 42р.   ІУДОУ КНУ 150р. 1977 1993 1976 1976     55.59     20
2 Крупко В’ячеслав – 69р. Матвієнко Михайло – 53р. Костенко Микола – 42р. Паламарчук Ігор – 56р.   НУБІП 220р. 1949 1965 1976 1962     1.14.69     16
3 Рассиплінков Олександр – 53р. Мазука Дмитро – 46р. Мятіш Олег – 55р. Заграй Юрій – 26р.   НАСБУ 180р. 1965 1972 1963 1993     1.14.92     14
4 Дубровинський Георгій – 60р. Дорохов Миколай – 68р. Жиленко Микола – 63р. Корнієнко Олексій – 57р. Ветерани  КНУ (психології, ВІКНУ) 248р. 1958 1950 1955 1961     1.15.57     -       16
5 Глушенко Інна Красовськая Галина Ракша Діана Гергилюк Тетяна КНУ (жінки) 1970 1969 1970 1987   1.20.62   л
  Командна першість:
  1. 1. КНУ- ІУДОУ ім.Т.Шевченка - 133оч.          НУХТ    - 20оч.
  2. НУБІП України - 82оч.                 КМУ        - 20оч
  3. НАСБУ                      - 69оч.
Серед факультетів:
  1. Кафедра фіз. вих.   – 102       Ф-т. соціології               – 31
  2. Інститут УДОУ- КНУ  – 88           ВІКНУ                         – 20
  3. Ф-т. психології – 67          Фізичний ф-т.             – 18
  4. ФРЕКС – 37          Географічний ф-.        – 13
  5. ННЦ біології                – 32         Хімічний ф-т.              –10
  6. Мех.- мат     – 23
Всього учасників: 44 осіб, жінки – 16 осіб; чоловіки – 28 особи.           Головний суддя змагань,                                                     суддя НК категорії                                                                   Насонов В.Д.           Головний секретар змагань,         суддя І категорій                                                                      Юрчук К.О.                                     Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація Відділ у справах сімї, молоді та спорту

Київський національний університет

 ім. Тараса Шевченка

Протокол

Спартакіада з плавання «Бадьорість та здоров’я»

серед професорсько-викладацького складу

вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації  Голосіївського району м. Києва   29 листопада 2017р.                              Басейн КНУ ім. Т.Шевченка-25м.  
Зайняте місце П.І.Б. ВНЗ   Рік нар-ння Результат Очки Очки КНУ
  50м в/стиль – жінки _35-44р._  
1 Єременко Наталія НУХТ 1982 41.25 10  
2 Сера Катерина НУБіП 1979 45.88 8  
3 Отрошко Олена НУБіП 1981 47.35 7  
  50м в/стиль – жінки _45-54р._  
1 Глушенко Інна КНУ каф.фіз.вих. 1970 33.42 10  
  50м в/стиль – жінки _60-64р._  
1 Бондаренко Тетяна КНУ фізичний 1956 1.26.58 10  
  50м в/стиль – жінки 65р. і більше
1 Максимова Наталія КНУ психології 1952 1.30.58 10  
          50м Брас – жінки _25-34р.  
1 Тарасюк Анастасія НАСБУ 1987 47.75 10  
  50м Брас – жінки _35-44р.  
1 Сера Катерина НУБіП 1979 55.57 10  
2 Левчик Валентина КНУ хімічний 1976 1.02.88 8  
3 Греско Ольга КНУ журналістики 1978 1.04.66 7  
4 Водянюк Марина КНУ ННЦ біології 1973 1.09.83 6  
5 Костик Оксана КНУ ННЦ біології 1975 1.17.10 5  
  50м Брас – жінки _45-54р.
1 Олейник Оксана КНУ соціології 1972 59.47 10  
2 Циба Олена КНУ ФРЕКС 1969 1.14.26 8  
  50м Брас – жінки _55-59р.
1 Козятек Альвіна КНУ каф.фіз.вих. 1962 58.12 10  
  50м Брас – жінки _60-64р.
1 Міцкевич Наталія НУХТ 1954 1.43.00 10    
  50м на спині жінки _25-34р.      
1 Тарасюк Анастасія НАСБУ 1987 47.14 10  
  50м на спині – жінки _35-44р.  
1 Єременко Наталія НУХТ 1982 58.03 10  
2 Отрошко Олена НУБІП 1981 1.04.00 8  
  50м на спині – жінки _45-54р.  
1 Глушенко Інна КНУ каф.фіз.вих. 1970 39.92 10  
    50м на спині – жінки _60-64р.
1 Міцкевич Наталія НУХТ 1954 1.09.24 10  
  50м на спині – жінки 65р. і старше.
1 Максимова Наталія КНУ психології 1952 1.33.85 10  
2 Хмелюк Надія КНУ мех.-мат. 1945 2.15.56 8  
  50м в/стиль – чоловіки _25-34р.  
1 Богданов Михайло НАСБУ   26.91 10  
2 Фурсенко Сергій КНУ ІУДОУ 1993 27.37 8  
3 Саваков Олександр НУБіП 1983 33.08 7  
4 Кисленко Дмитро КНУ ІУДОУ 1985 35.03 6  
5 Шапошник Владимир НУБіП 1983 40.00 5  
  50м в/стиль – чоловіки _35-44р.  
1 Іванушкін Євгеній КНУ ІУДОУ 1976 26.51 10  
2 Ужвенко Костянтин КНУ каф.фіз.вих. 1976 29.80 8  
3 Ковальчук Вадим КНУ каф.фіз.вих. 1977 30.54 7  
4 Кізілов Олексій КНУ ІУДОУ 1977 31.32 6  
5 Волков Михайл НАСБУ 1979 35.17 5  
6 Сусь Богдан КНУ ІВТ 1976 1.40.38 4  
  50м в/стиль – чоловіки _45-54р.  
1 Білозьоров Володимир КМУ 1966 30.58 10  
2 Воедило Костянтин НАСБУ 1971 30.92 8  
3 Борисейко Олександр КНУ мех.- мат. 1967 37.22 7  
4 Вербицький Сергій НУБіП 1965 39.54 6  
5 Мазука Дмитро НАСБУ 1967 40.30 5  
      50м в/стиль – чоловіки _55-59р._  
1 Россипленков Олександр НАСБУ 1961 30.72 10  
2 Кроп Павло НУБІП 1961 37.79 8  
3 Шевченко Олексій КНУ ННІ геології 1962 45.13 7  
  50м в/стиль – чоловіки _60-64р._  
1 Тимченко Олександр НАСБУ   34.94 10  
2 Жиленко Микола КНУ психологія 1956 35.48 8  
3 Казанцев Олег КНУ ВІКНУ 1955 39.72 7  
4 Кукуш Олександр КНУ мех.-мат. 1957 46.03 6  
5 Нестеровский Віктор КНУ ННІ геології 1956 52.07 5  
  50м в/стиль – чоловіки _65р. і старше.
1 Дорохов Микола КНУ ВІКНУ 1950 43.09 10  
2 Яроцкий Василій КНУ КФВ 1949 44.06 8  
3 Безпаленко Анатолій КНУ філології 1952 47.60 7  
4 Голотін Сергій НАСБУ   47.90 6  
5 Садко Михайло НУБіП   52.49 5  
  50м Брас – чоловіки _25-34р.  
1 Фурсенко Сергій КНУ ІУДОУ 1993 34.81 10  
2 Богданов Михайло НАСБУ 1991 35.05 л  
3 Висоцкий Михайло КНУ ФРЕКС 1984 55.20 8  
  50м Брас – чоловіки _35-44р.  
1 Ковальчук Вадим КНУ каф.фіз.вих. 1977 37.39 10  
2 Кізілов Олексій КНУ УДОУ 1977 39.37 8  
3 Волков Михайл НАСБУ 1979 43.13 7  
4 Шмаргун Віталій НУБіП 1975 45.91 6  
5 Розпутний Олександр НУХТ 1978 46.03 5  
6 Харченко Віталій НУХТ 1974 1.04.58 4  
  50м Брас – чоловіки _45-54р.  
1 Воедило Костянтин НАСБУ 1971 39.17 10  
2 Вербицкий Сергій НУБіП 1965 44.04 8  
3 Білозьоров Володимир КМУ 1966 44.69 7  
4 Мазука Дмитро НАСБУ 1967 47.82 6  
  50м Брас – чоловіки _60-64р._
1 Казанцев Олег КНУ   ВІКНУ 1955 47.36 10  
2 Кукуш Олександр КНУ мех.-мат. 1957 1.01.20 8  
3 Голотин Сергій НАСБУ 1957 1.02.06 7  
4 Шевцов Анатолій НАСБУ   1.25.25 6  
  50м Брас – чоловіки 65р. і старше.    
1 Садко Михайло НУБіП 1952 1.03.72 10  
2 Сухоруков Валентин КНУ фізичний 1949 1.12.30 8  
  50м на спині – чоловіки _25-34р.  
1 Богданов Михайло НАСБУ 1983 36.25 10  
2 Шапошник Володимир НУБІП 1983 47.15 8  
3 Висоцкий Михайло КНУ ФРЕКС 1984 54.48 7  
  50м на спині – чоловіки _35-44р.  
1 Іванушкин Євгеній КНУ ІУДОУ 1976 32.63 10  
2 Ужвенко Костянтин КНУ каф.фіз.вих. 1976 34.65 8  
3 Розпутний Олександр НУХТ 1978 56.50 7  
  50м на спині – чоловіки _45-54р.  
1 Воедило Костянтин НАСБУ 1971 42.93 л.  
2 Білозьоров Володимир КМУ 1966 45.60 10  
3 Короповский Вадим КНУ ФРЕКС 1966 1.11.57 8  
  50м на спині – чоловіки _55-59р.  
1 Рассипленков Олександр НАСБУ 1961 40.91 10  
2 Кроп Павло НУБІП 1961 47.72 8  
  50м на спині – чоловіки _60-64р.  
1 Тимченко Олександр НАСБУ 1951 45.98 10  
2 Жиленка Микола КНУ психології 1956 49.84 8  
  50м на спині – чоловіки _65р. і старше.  
1 Дорохов Микола КНУ ВІКНУ 1950 1.02.80 10  
    Естафета 4x25 в/стиль Віковий ценз 150р. і більше  
1 Кізілов Олексій – 40р. Кисленко Дмитро – 32р. Ужвенко Константин – 41р. Іванушкін Євгеній – 41р.   ІУДОУ КНУ 154р. 1977 1985 1976 1976     54.34     20
2 Богданов Михайло– 30р. Воєдило Костянтин – 41р. Тимченко Олександр – 60р. Россипленков Олександр – 56р.   НАСБУ 187р. 1983 1976 1957 1961     57.15     16
3 Шапошніков Володимир – 34р. Шмарун Віталій – 42р. Саваков Олександр – 34р. Короп Павло – 56р.   НУБІП 166р. 1976 1975 1975 1961     1.06.82     14
4 Безпалько Анатолій – 65р. Дорохов Микола – 67р. Жиленко Микола – 62р. Яроцкий Василій – 68р.   Ветерани  КНУ (психології, ВІКНУ) 262р. 1952 1950 1955 1949     1.15.54     12
  5   Распутний Олександр – 39р. Харченко Віталій – 43р. Міцкевич Наталія – 63р. Єременко Наталія – 35р.   НУХТ 1978 1974 1954 1982   1.30.48   10
        Командна першість:
  1. КНУ- ІУДОУ ім.Т.Шевченка  - 171оч.
  2. НАСБУ          - 151оч.
  3. НУБІП України - 117оч.
  4. НУХТ                             - 66оч.
  5. КМУ - 20оч.
  Серед факультетів:
  1. Кафедра фіз. вих.     – 67          Ін-т. геології               – 12
  2. Інститут УДОУ- КНУ – 58          ННЦ біології              – 11
  3. ВІКНУ – 41            Ін-т. філології               – 11
  4. Ф-т. психології – 36 11. Ф-т. соціології           – 10
  5. ФРЕКС    – 32         12. Хімічний ф-т.             – 8
  6. Мех.-мат.      – 29         Ін-т. журналістики    –  7
  7. Фізичний ф.       – 20        ІВТ                               – 4
АХЧ                             – 4 Всього учасників: 57 осіб, жінки – 18 осіб; чоловіки – 39 особи.           Головний суддя змагань,                                                     суддя НК категорії                                                                   Насонов В.Д.               Головний секретар змагань,         суддя І категорій                                                                      Юрчук К.О.   Змагання проходили 29 листопада 2017 року в басейні спорткомплексу          НСК КНУ імені Тараса Шевченка. КНУ – ІУДОУ:                   НАСБУ:                              НУБіП:
  1. Глушенко І. – 20 оч.   Тарасюк Н. – 20оч.         1. Отрошко О. – 15оч.
  2. Олейник О. – 10 оч.   Богданов М. – 20оч.        2. Сера К. – 18оч.
  3. Максимова Н. – 20 оч. Волков М. – 12оч.           3. Шмаргун В. – 6оч.
  4. Козятек А. – 10 оч.   Мазука Д. – 6оч.             4. Саваков О. – 7оч.
  5. Іванушкін Є. – 20оч.   Воеділов К. – 18оч.         5. Шапашник В. – 13оч.
  6. Ужвенко К. – 16оч.   Рассипленков О. – 20оч.  6. Кроп П. – 16оч.
  7. Ковальчук В. – 17оч.    Тимченко О. – 20оч.        7. Садко М. – 15оч.
  8. Дорохов М. - 20оч.              Галотін С. – 13оч.                 8. Вербицький С. – 14оч.
  9. Фурсенко С. – 18оч.   Шевцов А. – 6оч.               Естафета – 14оч.
  10. Жиленко М.                         Естафета – 16оч.
Естафета – 20оч.                              НУХТ: 1.Міцкевич Н. – 20оч.    3. Харченко В. – 5оч. 2.Єременко Н. – 20оч.    4. Розпутний О. – 11оч. Естафета – 10оч.