Змагання з плавання в категорії «МАСТЕРС».

15 -17 грудня 2017 року  в місті Житомир пройшов Традиційний Всеукраїнський міжнародний турнір з плавання серед учнів ДЮСШ та спортсменів категорії «МАСТЕРС», присвячений пам’яті Ніни Сосніної та 74 – річниці визволення Житомира від німецько-фашистських загарбників.      В турнірі прийняли участь спортсмени з Києва, Броварів, Борисполя, Рівного, Львова, Бердичева, Житомира та інших міст України, а також чемпіони та рекордсмени Світу та Європи, переможці Міжнародних та Всеукраїнських змагань в категорії «МАСТЕРС».     В змаганнях прийняли участь і викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка кафедри фізичного виховання Навчально-спортивного комплексу – Ужвенко Констянтин Валерійович та Глушенко Інна Валентинівна.     Глушенко Інна Валентинівна зайняла перше місце на дистанції 50 м. вільним стилем ( 0, 34,79 ).     Ужвенко Констянтин Валерійович зайняв три перших місця на дистанціях 400 м. комплексне плавання ( 5,43,97 ), 200 м. комплексне плавання (2,40,96), 800 м. вільним стилем ( 10,25,81 ); та одне друге місце – на дистанції 400 м. вільним стилем ( 5,01,80 ).