Змагання з шахів серед студентів ВНЗ 3-4 рівня акредитації

2 березня о 12.00 в приміщенні навчально-спортивного комплексу київського

Національного університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання з шахів серед студентів ВНЗ 3-4 рівня акредитації розташованих на території Голосіївського району. В змаганнях приймали участь команди:НУХТ, НУБіП

та київського Національного університету імені Тараса Шевченка .Склад команди 2+2 (2 чоловічі та 2 жіночі дошки).

Команда київського Національного університету імені Тараса Шевченка з великим відривом перемогла в цих змаганнях.

Запекла боротьба розгорнулась на жіночих дошках між командами київського Національного університету імені Тараса Шевченка та командою НУБіП, але Команда київського Національного університету імені Тараса Шевченка впевнено перемогла.

Склад команди київського Національного університету імені Тараса Шевченка : Скляров Олександр 3 курс географічний ф-т, Бохан Олексій 3 курс юридичний ф-т, Смелова Анастасія 3курс ф-т кібернетики та комп’ютерних систем, Ляшенко Марія 1курс механіко математичного ф-т, Слободенюк Володимир 2курс економічний ф-т.

Місця розподілились таким чином:

1 місце команда київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

2 місце команда НУБіП.

3 місце команда НУХТ.

По закінченню змагань команди переможниці були нагороджені грамотами, кубками та медалями.