змагання з волейболу Спартакіади «Спорт для всіх» серед професорсько-викладацького складу

12 квітня 2017 року відбулися(45 років і старше). Вітаємо збірну команду університету КНУ-1 з волейболу, яка зайняла І місце. В змаганнях приймали участь: Воронков К.П. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Козятек А.І. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Яценко О.В. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Асроров Ф.А. – доцент, Механіко-математичного факультету; Безмилов І.М. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Мороз В.М. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Давиденко М.П. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Духнова Л.М. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Богданова Н.М. – старший викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Сахаров К.А. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Крамаренко В.Є. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Ковнатський М.П. – викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК; Ковальчук В.Л.– старший викладач, кафедра фізичного виховання та спорту НСК.