Звіт викладача кафедри фізичного виховання та спорту Ніщук Л.С. за 2017-2018 н.р. по роботі зі збірною командою Київського національного університету імені Тараса Шевченка з бадмінтону.

Звіт Викладача кафедри фізичного виховання та спорту Ніщук Л.С. за 2017-2018 н.р. по роботі зі збірною командою Київського національного університету імені Тараса Шевченка з бадмінтону. Протягом 2017-2018 навчального року проводилися постійні тренування та ігрові спаринги серед спортсменів-студентів збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка та запрошених гостей – учасників тренувального процесу. З 17.04.18р. по 19.04.18р. була проведена Спартакіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з бадмінтону між факультетами, де взяли участь 15 факультетів університету. Змагання проводились у ігровому залі ННІ Інституту Геології по вул. Васильківська,90. Команди факультетів посіли такі призові місця: У першій групі: 1- Економічний ф-т; 2- Ф-т Кібернетики; 3- ННЦ Інституту Біології та Медицини. У другій групі: 1-Інститут філології; 2-Хімічний факультет; 3-Механіко-математичний факультет. У третій групі: 1- Ф-т Соціології; 2- Ф-т Інформаційних технологій; 3-Ф-т Психології. 23-24 квітня 2018р. пройшли змагання – Чемпіонат міста Києва з бадмінтону серед студентів ЗВО (типу університет, академія, інститут) де збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла 1 місце та прийняла активну участь у організації і проведенні цих змагань, та одержала Кубок та Грамоту. Викладач кафедри фізичного викладання та спору Ніщук Л.С. виконала обов,язки Головного судді змагань та одержала Грамоту за роботу тренера-викладача команди посівної 1 місце. Грамоти за перше місце у командній грі одержали студенти: Чорнобиль Андрій- 1 курс Економічний ф-т, Маматюсупов Дмитрій- 2 курс ф-т Кібернетики, Малюк Максим – 3 курс Хімічний ф-т, Гриценко Валерія – 2 курс Економічний ф-т, Цвєткова Олена – 2 курс Біологічний ф-т, Омельчук Олександра – 1 курс Інститут Філології, Клімова Олена – 1 курс ф-т Соціології. 13.06.2018р.