Звіт зі спортивної роботи за 2017 — 2018 навчальний рік жіночої збірної з волейболу.

Звіт зі спортивної роботи за 2017 - 2018 навчальний рік жіночої збірної з волейболу. Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка з волейболу приймала участь в таких змаганнях: Київська столична ліга з волейболу - команда зайняла 8 місце. В другій лізі серед жіночих команд. Спартакіада ВНЗ. Голосіївського району міста Києва - 1 місце. Чемпіонат міста Києва серед студентських команд 2 місце. Склад команди: 1.Калашнікова Аліса (кібер.) 2. Пархоменко Юлія (кімо) 3. КадироваАліна (фіт) 4. ПодгаєцькаАнастасія (івт) 5.Жиліна Світлана (кібер) 6. ПодгаєцькаЮлія (івт) 7. Гурман Аліна (географ) 8. Шагурова Анна (біолог) 9. ТімроваЮлія (фіт) 10. КачанЮлія (філолог) 11. Головченко Олена (психолог) 12. ОвчінніковаЮлія (географ) 13. ШиманськаЄвгенія (біолог) 14. Герасименко Анна (психолог). Тренер-викладач : Воронков К.П.